Неділя, 05.05.2024, 10:45 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

VВерховина - інформаційний портал

Головна » 2012 » Лютий » 25 » Відбувся чемпіонат області з таеквондо ВТФ
13:08
Відбувся чемпіонат області з таеквондо ВТФ

На вихідних, 18-19 лютого, в Івано-Франківську відбувся чемпіонат області серед юнаків 2000-02 років народження та дорослих 1996 року народження і старше.

Позмагатися до обласного центру приїхали представники Верховини, Коломиї, Богородчан, Надвірної. Івано-Франківськ представляли дві команди. На змаганнях побував і кореспондент sport.if.ua.

У суботу, 18 лютого, в перший день змагань, бої проводились серед дорослих. Змагалося понад 50 учасників. Як розповів президент обласної федерації таеквондо ВТФ Олександр Корсак, перше загальнокомандне місце посів івано-франківський спортклуб «Пантера», спортсмени якого завоювали одразу чотири золоті нагороди. Другими стали вихованці коломийської ДЮСШ, у їх активі — дві медалі найвищого ґатунку. Третє місце за івано-франківськими спортсменами з ДЮСШ №3 спортклубу «Золотий Дракон».

Наступного дня на деянги вийшли майже 50 юнаків та дівчат. «Найбільше учасників сьогодні виставив клуб «Золотий Дракон» ДЮСШ №3, — розповідає Олександр Корсак. — У цьому клубі дуже розвинута якраз ця вікова група. Варто відзначити, що загалом цього року в молодшому віці виступає менше дітей, ніж на попередніх чемпіонатах області. Дуже шкода, бо раніше по юнаках участь брали до 120 чоловік».

Отож, в другий день змагань найуспішнішими були вихованці «Золотого Дракону». Як розповідає тренер цього клубу Ігор Йосипів, у цьому віці його вихованці вже кілька років поспіль не знають собі рівних на Прикарпатті. У неділю вони вибороли шість золотих, п’ять срібних і дев’ять бронзових медалей. Друге місце за юними верховинцями, третіми стали вихованці івано-франківської «Пантери».

Переможці цих змагань заслужили право взяти участь у чемпіонаті України, який відбудеться 10-14 березня у Харкові.

На фото: урочисте шикування другого дня змагань; команда-переможець другого дня спортклубу «Золотий Дракон» ДЮСШ №3.

Джерело: sport.if.ua

Категорія: Новини регіону | Переглядів: 561 | Додав: Tall | Теги: таеквондо | Рейтинг: 5.0/2